W rozegranych zawodach finałowych Powiatowej Licealiady piłki ręcznej chłopców w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży uczniowie naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce. W meczu o złoto pokonali zespół ZSTiL, który zajął drugie miejsce. Trzecia lokata przypadła ZSO Żagań. Nasi uczniowie będę reprezentować powiat na zawodach rejonowych, które odbędą się 5.03 w Nowej Soli. Gratulujemy i trzymamy kciuki. Brawa dla zespołu w składzie: Ochmański Dorian, Polewski Patryk, Stępa Paweł, Stróżyk Mateusz, Chudzik Sebastian, Kuzyszyn Kacper, Makowski Michał, Krygier Tomek, Słowiński Kacper oraz jego opiekuna Pana  Krzysztofa Sieńko!

pilka1.jpg

W rozegranych zawodach finałowych Powiatowej Licealiady piłki ręcznej chłopców w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży uczniowie naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce. W meczu o złoto pokonali zespół ZSTiL, który zajął drugie miejsce. Trzecia lokata przypadła ZSO Żagań. Nasi uczniowie będę reprezentować powiat na zawodach rejonowych, które odbędą się 5.03 w Nowej Soli. Gratulujemy i trzymamy kciuki 👏. Brawa dla : Ochmański Dorian, Polewski Patryk, Stępa Paweł, Stróżyk Mateusz, Chudzik Sebastian, Kuzyszyn Kacper, Makowski Michał, Krygier Tomek, Słowiński Kacper opiekun Sieńko Krzysztof.