free accordion joomla menu

SZKOLNE KOMUNIKATY

3 kwietnia 2019 roku
w gabinecie 09 (pedagog szkolny)
w godz. 13.30-17.00
porad i konsultacji
uczniom oraz rodzicom
udzielać będzie
psycholog
Pani Eliza Wolska
.
Serdecznie zapraszamy.

W rozegranych zawodach finałowych Powiatowej Licealiady piłki ręcznej chłopców w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży uczniowie naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce. W meczu o złoto pokonali zespół ZSTiL, który zajął drugie miejsce. Trzecia lokata przypadła ZSO Żagań. Nasi uczniowie będę reprezentować powiat na zawodach rejonowych, które odbędą się 5.03 w Nowej Soli. Gratulujemy i trzymamy kciuki. Brawa dla zespołu w składzie: Ochmański Dorian, Polewski Patryk, Stępa Paweł, Stróżyk Mateusz, Chudzik Sebastian, Kuzyszyn Kacper, Makowski Michał, Krygier Tomek, Słowiński Kacper oraz jego opiekuna Pana  Krzysztofa Sieńko!

pilka1.jpg

W rozegranych zawodach finałowych Powiatowej Licealiady piłki ręcznej chłopców w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży uczniowie naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce. W meczu o złoto pokonali zespół ZSTiL, który zajął drugie miejsce. Trzecia lokata przypadła ZSO Żagań. Nasi uczniowie będę reprezentować powiat na zawodach rejonowych, które odbędą się 5.03 w Nowej Soli. Gratulujemy i trzymamy kciuki 👏. Brawa dla : Ochmański Dorian, Polewski Patryk, Stępa Paweł, Stróżyk Mateusz, Chudzik Sebastian, Kuzyszyn Kacper, Makowski Michał, Krygier Tomek, Słowiński Kacper opiekun Sieńko Krzysztof.

full width logo um 300x1501 300x150 powiatzaganski

DKE Hotel Career
  Poradnia Psychologiczno Pediatryczna SBH Unityline Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna MCK
   KPSP Policja 34BKP  WKU OHP