foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

ZSP (59)

SZKOŁA KREATYWNEGO MYŚLENIA I DZIAŁANIA

MENU

free accordion joomla menu

SZKOLNE KOMUNIKATY

3 kwietnia 2019 roku
w gabinecie 09 (pedagog szkolny)
w godz. 13.30-17.00
porad i konsultacji
uczniom oraz rodzicom
udzielać będzie
psycholog
Pani Eliza Wolska
.
Serdecznie zapraszamy.

Najlepsze technika w powiecie żagańskim w ZSP w Żaganiu

ranking-lit-tarcza-2019.png

Szkoła przynależy do:

loga-stref-final-export_DKE - standard.jpg

W rozegranych zawodach finałowych Powiatowej Licealiady piłki ręcznej chłopców w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży uczniowie naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce. W meczu o złoto pokonali zespół ZSTiL, który zajął drugie miejsce. Trzecia lokata przypadła ZSO Żagań. Nasi uczniowie będę reprezentować powiat na zawodach rejonowych, które odbędą się 5.03 w Nowej Soli. Gratulujemy i trzymamy kciuki. Brawa dla zespołu w składzie: Ochmański Dorian, Polewski Patryk, Stępa Paweł, Stróżyk Mateusz, Chudzik Sebastian, Kuzyszyn Kacper, Makowski Michał, Krygier Tomek, Słowiński Kacper oraz jego opiekuna Pana  Krzysztofa Sieńko!

pilka1.jpg

W rozegranych zawodach finałowych Powiatowej Licealiady piłki ręcznej chłopców w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży uczniowie naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce. W meczu o złoto pokonali zespół ZSTiL, który zajął drugie miejsce. Trzecia lokata przypadła ZSO Żagań. Nasi uczniowie będę reprezentować powiat na zawodach rejonowych, które odbędą się 5.03 w Nowej Soli. Gratulujemy i trzymamy kciuki 👏. Brawa dla : Ochmański Dorian, Polewski Patryk, Stępa Paweł, Stróżyk Mateusz, Chudzik Sebastian, Kuzyszyn Kacper, Makowski Michał, Krygier Tomek, Słowiński Kacper opiekun Sieńko Krzysztof.

NASI PARTNERZY

  full width logo um 300x1501 300x150 powiatzaganski

Urzad Pracy

DKE Hotel Career
  Poradnia Psychologiczno Pediatryczna SBH Unityline Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna MCK
   KPSP Policja 34BKP  WKU OHP 
           

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu Rights Reserved