foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

ZSP (59)

SZKOŁA KREATYWNEGO MYŚLENIA I DZIAŁANIA

MENU

Najlepsze technika w powiecie żagańskim w ZSP w Żaganiu

ranking-lit-tarcza-2019.png

Szkoła przynależy do:

loga-stref-final-export_DKE - standard.jpg

Katarzyna Kowalewska, Kinga Wika i Laura Kruszewska, uczennice naszej szkoły uczestniczyły w debacie: "Człowiek człowiekowi hejterem". Spotkanie odbyło się w auli Liceum Ogólnokształcącego im. S. Banacha w Żaganiu.

Niestety wolność w internecie niektórzy rozumieją opatrznie jako brak jakichkolwiek granic, zwłaszcza jeśli chodzi o wolność wypowiedzi. Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że wszystko zaczyna się od języka. Debatowano na temat bycia zarówno ofiarą internetwego hejtu, jak i samym hejterem. Wypowiedzi zaproszonych gości i zgromadzonej młodzieży wskazywały, że edukacji w tym zakresie ciągle mało, uwrażliwienia jeszcze mniej. Podobnie ze świadomością o zagrozeniach płynących z obszaru nowoczesnych technologii. Dziękujemy serdecznie organizatorom za zaproszenie.

DSC_0031-1024x681 debata.jpg

źródło fotografii: http://www.lozagan.pl/czlowiek-czlowiekowi-hejterem/dsc_0031/

 

NASI PARTNERZY

  full width logo um 300x1501 300x150 powiatzaganski bdsp DKE MCK
 

Urzad Pracy

SBH Unityline Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Hotel Career
  MON  Policja 34BKP  WKU KPSP
           

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu Rights Reserved