foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

ZSP (59)

SZKOŁA KREATYWNEGO MYŚLENIA I DZIAŁANIA

MENU

Najlepsze technika w powiecie żagańskim w ZSP w Żaganiu

ranking-lit-tarcza-2019.png

Szkoła przynależy do:

loga-stref-final-export_DKE - standard.jpg

Jak co roku w naszej szkole młodzież miała szansę wykazać się wiedzą z zakresu ekologii. W tym roku to już XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej. Wzięli w niej udział uczniowie klas I, II i III pod okiem Pani Agnieszki Oparskiej. Po ciężkich zmaganiach jednemu z uczniów udało się przejść szkolne eliminacje i zakwalifikować się do etapu wojewódzkiego. Gratulacje!

DSC_0102.JPG

NASI PARTNERZY

  full width logo um 300x1501 300x150 powiatzaganski bdsp DKE MCK
 

Urzad Pracy

SBH Unityline Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Hotel Career
  MON  Policja 34BKP  WKU KPSP
           

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu Rights Reserved