foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

ZSP (59)

SZKOŁA KREATYWNEGO MYŚLENIA I DZIAŁANIA

MENU

Najlepsze technika w powiecie żagańskim w ZSP w Żaganiu

ranking-lit-tarcza-2019.png

Szkoła przynależy do:

loga-stref-final-export_DKE - standard.jpg

W miesiącu marcu po szkolnych eliminacjach, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej: „Młodzież zapobiega pożarom”. Pod okiem komisji składającej się m.in. z dwóch naszych uczniów Mariusza i Konrada z kl.III, zmagali się z testem dotyczącym zasad i przepisów PPOŻ. Opiekun Pani Agnieszka Oparska mocno dopingowała chłopaków podczas testu. Wszyscy wrócili zadowoleni z dyplomami i upominkami. Zapraszamy chętnych do udziału już w przyszłym roku! Do zobaczenia!

DSC_0426.JPG

NASI PARTNERZY

  full width logo um 300x1501 300x150 powiatzaganski bdsp DKE MCK
 

Urzad Pracy

SBH Unityline Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Hotel Career
  MON  Policja 34BKP  WKU KPSP
           

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu Rights Reserved