foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

ZSP (59)

SZKOŁA KREATYWNEGO MYŚLENIA I DZIAŁANIA

MENU

Najlepsze technika w powiecie żagańskim w ZSP w Żaganiu

ranking-lit-tarcza-2019.png

Szkoła przynależy do:

loga-stref-final-export_DKE - standard.jpg

10 czerwca  2019 roku kadeci certyfikowanych klas wojskowych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu przystąpili do sprawdzianu okresowego w ramach nauki przedmiotu Edukacja Wojskowa. Sprawdzian teoretyczny i praktyczny przeprowadzono przy wsparciu 34 Brygady Kawalerii Pancernej w Żaganiu oraz WKU w Żaganiu. Oprócz wiedzy teoretycznej kadeci musieli wykazać się m.in.: umiejętnościami z zakresu musztry, taktyki, szkolenia strzeleckiego, szkolenia medycznego, rzutu granatem, itd. Ku zadowoleniu kadetów, wszyscy otrzymali pozytywne oceny. GRATULUJEMY!!

  • KADECI1
  • KADECI2
  • KADECI3
 

NASI PARTNERZY

  full width logo um 300x1501 300x150 powiatzaganski bdsp DKE MCK
 

Urzad Pracy

SBH Unityline Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Hotel Career
  MON  Policja 34BKP  WKU KPSP
           

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu Rights Reserved