foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

ZSP (59)

SZKOŁA KREATYWNEGO MYŚLENIA I DZIAŁANIA

MENU

Najlepsze technika w powiecie żagańskim w ZSP w Żaganiu

ranking-lit-tarcza-2019.png

Tu realizujemy projekt "Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Żagańskim".

Tu realizujemy projekt

"Pilotażowy program wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych"

Szkoła przynależy do:

loga-stref-final-export_DKE - standard.jpg

Dzwonki w szkole

dzwonki

W ramach projektu „ Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Żagańskim” uczennice klasy 4 Technikum Hotelarskiego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu uczestniczyły w szkoleniu „Kurs Baristy – sztuka parzenia kawy z certyfikacją”.

Ten zaawansowany kurs obejmował tematykę z zakresu: gatunków kaw, komponowania mieszanek kaw oraz ich palenia, parametrów espresso, ekstrakcji oraz czynników wpływających na jej jakość, technik alternatywnych metod parzenia kawy, oceny sensorycznej wraz z badaniem jakości naparów, techniki spieniania mleka, obsługi ekspresu ciśnieniowego, sztuki latte art oraz technik sprzedażowych wraz z profesjonalną obsługą gości.

Zdając na zakończenie szkolenia egzamin teoretyczny oraz praktyczny wszystkie uczennice zdobyły certyfikat Master Barista.

 

  • bar1
  • bar2
  • bar3
  • bar4
  • bar5
  • bar6


 

NASI PARTNERZY

  full width logo um 300x1501 300x150 powiatzaganski bdsp DKE MCK
 

Urzad Pracy

SBH Unityline Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Hotel Career
  MON  Policja 34BKP  WKU KPSP
           

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu Rights Reserved