foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

ZSP (59)

SZKOŁA KREATYWNEGO MYŚLENIA I DZIAŁANIA

MENU

Najlepsze technika w powiecie żagańskim w ZSP w Żaganiu

ranking-lit-tarcza-2019.png

Tu realizujemy projekt "Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Żagańskim".

Tu realizujemy projekt

"Pilotażowy program wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych"

Szkoła przynależy do:

loga-stref-final-export_DKE - standard.jpg

Dzwonki w szkole

dzwonki

W dniu 29 listopada 2017r. nasza szkoła uczestniczyła w "Targach edukacyjnych" odbywających się w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu. Nasi uczniowie wraz z opiekunami i gośćmi z zaprzyjaźnionej jednostki wojskowej promowali naszą szkołę i przedstawiali ofertę edukacyjną na rok szkolny 2018/2019. Uwagę młodych ludzi była zwracana szczególnie na nowe kierunki tworzone w ramach projektu zawodowego - tj. technik inżynierii środowiska i melioracji oraz technik drogownictwa. Pozostałe kierunki przedstawiane przez naszych uczniów to: liceum ogólnokształcące z innowacją wojskową, z innowacją bezpieczeństwo publiczne i innowacją ratownictwo przedmedyczne, technik logistyk oraz technik logistyk z innowacją wojskową, technik hotelarstwa i technik obsługi turystycznej oraz szkoła branżowa I stopnia.

  • targi edukacyjne_001
  • targi edukacyjne_002
  • targi edukacyjne_003
  • targi edukacyjne_004
  • targi edukacyjne_005
  • targi edukacyjne_006
  • targi edukacyjne_007
  • targi edukacyjne_008


 

NASI PARTNERZY

  full width logo um 300x1501 300x150 powiatzaganski bdsp DKE MCK
 

Urzad Pracy

SBH Unityline Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Hotel Career
  MON  Policja 34BKP  WKU KPSP
           

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu Rights Reserved