foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

ZSP (59)

SZKOŁA KREATYWNEGO MYŚLENIA I DZIAŁANIA

MENU

Najlepsze technika w powiecie żagańskim w ZSP w Żaganiu

ranking-lit-tarcza-2019.png

Tu realizujemy projekt "Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Żagańskim".

Tu realizujemy projekt

"Pilotażowy program wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych"

Szkoła przynależy do:

loga-stref-final-export_DKE - standard.jpg

Dzwonki w szkole

dzwonki

W ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Żagańskim” uczennice klasy 2 Technikum Obsługi Turystycznej z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu uczestniczyły w „Profesjonalnym kursie kelnerskim I i II stopnia”.

Szkolenie to umożliwiło nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu: organizacji pracy kelnerskiej, technik obsługi gości restauracyjnych, zasad nakrywania stołów, serwowania potraw i napojów alkoholowych, bezalkoholowych oraz gorących, organizacji przyjęć okolicznościowych, a także sprzedaży sugestywnej. Wszystkie uczennice zdobyły certyfikat, zdając po zakończeniu szkolenia egzamin teoretyczny oraz praktyczny.

 

  • kel1
  • kel2
  • kel3
  • kel4
  • kel5
  • kel6


 

NASI PARTNERZY

  full width logo um 300x1501 300x150 powiatzaganski bdsp DKE MCK
 

Urzad Pracy

SBH Unityline Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Hotel Career
  MON  Policja 34BKP  WKU KPSP
           

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu Rights Reserved