foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

ZSP (59)

SZKOŁA KREATYWNEGO MYŚLENIA I DZIAŁANIA

Tu realizujemy projekt "Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Żagańskim".

Dzwonki w szkole

dzwonki

WTOREK KONTAKTOWY

We wtorek, 24.04.2017r., serdecznie zapraszamy  rodziców
i opiekunów na spotkania
z wychowawcami klas
w ramach
"WTORKU KONTAKTOWEGO". Wszyscy nauczyciele będą pełnili dyżury
w godzinach 16.00-17.00 
w gabinetach lub w pokoju nauczycielskim.


E-dziennik

Ścianka wspinaczkowa

 

Ścianka wspinaczkowa nieczynna do odwołania.

Przepraszamy.


 

Szkolna strzelnica

strzelnica

Zapraszamy na szkolną strzelnicę pneumatyczną.

Terminy zajęć dla uczniów szkoły:

  • poniedziałek - godz. 15.00 - 15.50,
  • czwartek - godz. 15.00 - 16.00

 

Serdecznie zapraszamy!

Logowanie do serwisu

   

  ZAJĘCIA UWZGLĘDNIAJĄCE POTRZEBY I ZAINTERESOWANIA UCZNIÓW

                                   W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

NAUCZYCIEL TERMIN REALIZACJI NAZWA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH GABINET
mgr Małgorzata Bańska-Polewka

poniedziałek  15:00-15:45

zajęcia przygotowujące do matury (rozszerzenie)

z języka angielskiego

16
mgr Izabella Burzyńska czwartek     14:15-15:00                                

zajęcia przygotowujące do matury

z języka niemieckiego

114
mgr Roman Cechowski

poniedziałek  13:25-15:00

wtorek           14:15-15:00

poniedziałek  15:10-16:00 

czwartek       14:15-15:00 

zajęcia z pierwszej pomocy

koło strzeleckie

fakultety z biologii

210

strzelnica

210

mgr Łukasz Cichanowicz środa           15:15-16:45

zajęcia sportowe (koszykówka, samoobrona)

koło strzeleckie

sala

strzelnica

mgrTatiana

Czepurnych- Hamrol

środa           14:15-15:00                                   koło religijne, Wolontariat - Dar Miłości 12
mgr Dariusz Downar piątek          14:15-15:00                      historia żywa          18
mgr Krystyna Fic-Obszańska
środa        14:15-16:00
zajęcia poszerzające wiedzę 08
mgr Dorota Girsa-Downar czwartek     15:00-15:45                                         

zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego    z logistyki

111
mgr Katarzyna Golz-Pikuła wtorek         15:00-15:45                           

zajęcia dodatkowe – konsultacje

z języka niemieckiego

113
mgr Katarzyna Grabowska

poniedziałek  13:30-15:00

wtorek          14:30-16:00

zajęcia przygotowujące do matury/wyrównawcze

zajęcia przygotowujące do olimpiady z języka rosyjskiego

221

109

mgr Małgorzata

Grześkowiak

poniedziałek  12:35-13:20

konsultacje z języka angielskiego 110
mgr Wioletta Grzybowska czwartek      14:15-15:00                                          zajęcia dla uczniów mających trudności w nauce. 218
mgr Grzegorz Jankowski

wtorek        13:25-14:10  

piątek         13:25-14:10  

środa          15:00-15:45 

zajęcia przygotowujące do matury (WOS)

szkolenie wojskowe          

szkolenie strzeleckie strzelnica      

214

strzelnica

mgr Romualda Kudła

czwartek    14:30-16:00

środa          17:00-20:00

zajęcia sportowe ( unihokej)

zajęcia na ściance wspinaczkowej

sala

aula

mgr Sebastian Kulesza czwartek     14:15-15:00

zajęcia wyrównawcze / przygotowujące do matury     

z języka angielskiego

220
mgr Lucyna Kultys

 środa          14:15-15.00  

czwartek       8:00-8:45

zajęcia z hotelarstwa przygotowujące go egz. zaw.

zajęcia z geografii dla maturzystów

122
mgr Urszula Marculewicz - Piątek piątek          14:15-15:00 zajęcia wyrównawcze 217
mgr Małgorzata Michalak czwartek     13:00-14:00 doradztwo zawodowe 09

mgr inż.Małgorzata

 Młynarczyk

wtorek        15:05-15:50

czwartek     15:05-15:50

zajęcia wyrównawcze

214

216

mgr Agnieszka Nadbrzeżna piątek          13:25-14:10 zajęcia wyrównawcze 209
mgr Joanna Rajchert – Rembicka środa           15:15-16:00 zajęcia wyrównawcze 209
mgr inż. Dariusz Nowak wtorek         15:00-15:45                          zajęcia poszerzające wiedzę/wyrównawcze 202
mgr Agnieszka Oparska czwartek     13:25-14:10 zajęcia przygotowujące do matury/Koło geograficzne 16
mgr Lucyna Rajtakowska

wtorek        14:15-15:00

środa          14:15-15:00

piątek         13:25-14:10

piątek          8:00-8:45

z matematyką za pan brat

 

 

zajęcia dla maturzystów

216

 

 

220

mgr Krzysztof Sieńko

poniedziałek  14:30-15:15

wtorek          15:00-16:00

koło strzeleckie

zajęcia sportowe (piłka siatkowa dziewcząt)

strzelnica

sala

mgr Wioletta Sosnowska

poniedziałek  14:15-15:00

środa            14:15-15:00

hiszpański poprzez muzykę i taniec

espańol, si gracias - kółko wyrównawcze,

(zajęcia przygotowujące do olimpiady)

projekt etwinning

119
mgr Katarzyna Śliwak

środa            8:00- 8:45

czwartek      14:15-15:00

zajęcia rozszerzające + przygotowanie do matury 
konsultacje (wg potrzeb)
16
mgr inż. Magdalena Tkaczyk piątek          14:15-15:00 zajęcia wyrównawcze z przedmiotów logistycznych 120
mgr Małgorzata Wawrzyniak

środa           14:10-15:00

piątek          14:10-15:00

zajęcia przygotowujące do matury

zajęcia wyrównawcze

109
mgr Tomasz Wągrowski środa           14:25-15:10 zajęcia przygotowujące do egzaminów kwalifikacyjnych 211
mgr inż. Teresa Werecka środa           14:15-15:00 zajęcia wyrównawczo-dydaktyczne 120
mgr Mariusz Słaboń

poniedziałek  14:25-15:10

koło biblijne 220
mgr Izabela Filipek wtorek         15:10-15:40 konsultacje 109
mgr Joanna Niczyj środa           14:15-15:00 zajęcia wyrównawcze 217

2018 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu Rights Reserved