WTOREK KONTAKTOWY

w ramach
"WTORKU KONTAKTOWEGO". Wszyscy nauczyciele będą pełnili dyżury
w godzinach 16.00-17.00
w gabinetach lub w pokoju nauczycielskim.

Ścianka wspinaczkowa

Ścianka wspinaczkowa nieczynna do odwołania.

Przepraszamy.

• poniedziałek - godz. 15.00 - 15.50,
  • czwartek - godz. 15.00 - 16.00

KONKURS NA STANOWISKO DORADCY ZAWODOWEGO W ZESPOLE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W ŻAGANIU W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO LUBUSKIE 2020 WSPÓŁFINANSOWANEGO Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO.

OFEROWANE STANOWISKO: Doradca Zawodowy

MIEJSCE PRACY: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu

RODZAJ ZATRUDNIENIA Umowa o pracę - 1/2 etatu

WYMAGANIA

• wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym - preferowane wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku: doradztwo zawodowe, psychologia, socjologia, pedagogika lub studia podyplomowe dotyczące problematyki rynku pracy bądź doradztwa zawodowego;
  • pożądane kursy uzupełniające z zakresu doradztwa zawodowego potwierdzone certyfikatami/zaświadczeniami;
  • minimum roczny staż pracy z młodzieżą na stanowisku doradcy zawodowego;
  • wiedza z zakresu przepisów prawa normujących zasady poradnictwa zawodowego oraz podstaw prawa pracy;
  • umiejętności trenerskie zdobyte w toku działalności zawodowej

DODATKOWE OCZEKIWANIA

• wysoki poziom kompetencji społecznych i personalnych;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • zorientowanie na klienta

KLUCZOWE ZADANIA

1. Przeprowadzenie diagnozy stanu doradztwa edukacyjno-zawodowego w szkole, w celu identyfikacji potrzeb szkoły w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego:
  • przygotowanie metodologii,
  • przygotowanie narzędzi,
  • zebranie i analiza danych: pierwotnych i wtórnych,
  • opracowanie dokumentu końcowego (wersja papierowa i elektroniczna)

1. Opracowanie planu zewnętrznego wsparcia szkoły w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego przez doradców – konsultantów.
  2. wdrożenie i realizacja planu wsparcia szkoły w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego.

WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA:

• CV i list motywacyjny,
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie i umiejętności (kserokopie),
  • świadectwa pracy z dotychczasowych miejsc pracy (kserokopie),
  • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw
    publicznych,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych;
tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

FORMA SKŁADANIA APLIKACJI

• Oferty z dokumentami należy składać w zamkniętych kopertach z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania, numerem telefonu kontaktowego kandydata oraz adnotacją na kopercie „Konkurs na doradcę zawodowego”, w sekretariacie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu.
  • W CV należy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2015r., poz. 2135 ze zm.)”

TERMIN PRZYJMOWANIA APLIKACJI

13.04.2017 – 27.04.2017;

Stanowisko współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Żagańskim” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

-----------------------------------------------------------

Ze względu na niedyspozycyjność kandydatów i brak możliwości podjęcia pracy w godzinach pracy palcówki konkurs został nierozstrzygnięty.