Podręczniki dla klas pierwszych.

Spis podręczników dla klas pierwszych na rok szkolny 2018/2019.

LINK

NOWE TERMINY ZAJĘĆ ZOSTANĄ OPUBLIKOWANE PO WAKACJACH.

KONKURS NA STANOWISKO DORADCY ZAWODOWEGO W ZESPOLE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W ŻAGANIU W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO LUBUSKIE 2020 WSPÓŁFINANSOWANEGO Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO.

OFEROWANE STANOWISKO: Doradca Zawodowy

MIEJSCE PRACY: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu ul. Gimnazjalna 13, 68-100 Żagań

WARUNKI ZATRUDNIENIA:  Umowa o pracę na czas określony (na czas trwania projektu tj. 1 czerwca 2017r. do 30 czerwca 2022 r.), 1/2 etatu (20 godz./ tygodniowo),

CZAS PRACY:  w godzinach  pracy placówki

PRZEWIDYWANY OKRES PODJĘCIA  ZATRUDNIENIA : od  01 czerwca  2017 r.

WYMAGANIA:

• wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym - preferowane wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku: doradztwo zawodowe, psychologia, socjologia, pedagogika lub studia podyplomowe dotyczące problematyki rynku pracy bądź doradztwa zawodowego;
  • pożądane kursy uzupełniające z zakresu doradztwa zawodowego potwierdzone certyfikatami/zaświadczeniami;
  • wiedza z zakresu przepisów prawa normujących zasady poradnictwa zawodowego oraz podstaw prawa pracy;
  • umiejętności trenerskie zdobyte w toku działalności zawodowej

DODATKOWE OCZEKIWANIA

• wysoki poziom kompetencji społecznych i personalnych;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • zorientowanie na pracę z młodzieżą szkolną;

KLUCZOWE ZADANIA

1. Przeprowadzenie diagnozy stanu doradztwa edukacyjno-zawodowego w szkole, w celu identyfikacji potrzeb szkoły w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego:
  • przygotowanie metodologii,
  • przygotowanie narzędzi,
  • zebranie i analiza danych: pierwotnych i wtórnych,
  • opracowanie dokumentu końcowego (wersja papierowa i elektroniczna)
  1. Opracowanie planu zewnętrznego wsparcia szkoły w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego przez doradców – konsultantów.
  2. wdrożenie i realizacja planu wsparcia szkoły w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego.

WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA:

• CV i list motywacyjny,
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie i umiejętności (kserokopie),
  • świadectwa pracy z dotychczasowych miejsc pracy (kserokopie),
  • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw
    publicznych,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2016, poz. 922.)”.

FORMA SKŁADANIA APLIKACJI

•  Oferty z dokumentami należy składać w zamkniętych kopertach z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania, numerem telefonu kontaktowego kandydata oraz adnotacją na kopercie „Konkurs na doradcę zawodowego”, w sekretariacie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu ul. Gimnazjalna 13, 68-100 Żagań
  • w CV należy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2016r. poz. 922)”

TERMIN PRZYJMOWANIA APLIKACJI

Oferty z dokumentami należy  składać w sekretariacie szkoły w  terminie do  31  MAJA  2017 r. do godziny 13.00. Rozmowa kwalifikacyjna kandydatów odbędzie się dnia 31 maja 2017r. o godzinie 15.30 w gabinecie dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu ul. Gimnazjalna 13, 68-100 Żagań.

Dodatkowych informacji udziela  dyrektor  szkoły  Pani Jadwiga Gargula tel. 503419813 .

Stanowisko współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Żagańskim” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Żagań, dn.  16 maja  2017 r.

Dyrektor  Zespołu  Szkół  Ponadgimnazjalnych
w Żaganiu  Jadwiga Gargula